Znamy już kierunki!

Dnia 19.12.2018r. Już po raz ostatni w tym roku wolontariusze SWM-u we Wrocławiu spotkali się na ul. Świętokrzyskiej. Głównym celem tego spotkania było podsumowanie Ogólnopolskiego Zjazdu Wolontariuszy, który odbył się w ubiegły weekend oraz pakowanie życzeń świątecznych wraz z najnowszymi biuletynami oraz przygotowywanie nowych puszek potrzebnych podczas zbiórek na niedzielach misyjnych.

Podczas tego spotkania Ksiądz Jerzy ogłosił również kierunki wyjazdów misyjnych w 2019 roku. Na misję pojedzie 10 – ciu wolontariuszy. Jeden z nich będzie to wyjazd długoterminowy na rok, pozostałe – krótkoterminowe na okres do 3 miesięcy. W przyszłym roku wolontariusze pomogą w krajach takich jak: Liberia, Mongolia, Etiopia oraz Gambia. Życzymy im odwagi oraz wytrwałości w tym przepięknym Bożym dziele.

Również z okazji nadchodzących świąt pragniemy z całego serca życzyć wiele radości, miłości oraz pokoju płynącego z obecności Chrystusa w naszych sercach. Dziękujemy też za waszą obecność i oby przyszły rok był równie tak bogaty dobro i pomoc wspaniałych ludzi jak ubiegły.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Karolina