PŁYTA O PRZEŚLADOWANYCH DLA PRZEŚLADOWANYCH

Płyta „Nieśmiertelni” to wyjątkowe przedsięwzięcie podjęte przez Salezjański Wolontariat Misyjny wspólnie z muzykiem Darkiem Malejonkiem. Znajdują się na niej utwory będące hołdem dla prześladowanych, wykonane przez znanych polskich wokalistów, m.in. Muńka Staszczyka, Sebastiana Karpiela-Bułecki, Natalię Niemen, Braci Golec, Arkadio i in.

Całkowity dochód ze sprzedaży płyty jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży z Syrii, które w wyniku wojny utraciły wszystko. Do każdej płyty dołączono krzyżyk, zawierający fragment pocisku, który spadł na jedną ze szkół w Aleppo. Pomóżmy naszym braciom prześladowanym za wiarę!

Płyty można zakupić także we Wrocławiu. Chętni do nabycia płyty /koszt cegiełki min. 30zł/ mogą zapisywać się emailowo: wroclaw@swm.pl lub na naszym fanpage /odbiór na ul. Świętokrzyskiej 45-55 w Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu Wrocław bądź w sekretariacie Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu Wrocławiu.

Jednocześnie informujemy że specjalny koncert NIEŚMIERTELNI odbędzie się w Niedzielę Zmartwychwstania w TVP1 o godz.17.30

[su_quote]„Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie.” (Mt 5,11-12)[/su_quote]