Dzieci i młodzież bohaterom walki z koronawirusem

Wczoraj, pod patronatem Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego we Wrocławiu, ruszyła kampania wdzięczności dzieci i młodzieży bohaterom walki z korona wirusem. Organizatorem jest Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu. Zachęcamy do włączenia się.

DLACZEGO:

Wdzięczni za serce okazane poprzez heroiczną pracę, czas, poświęcenie siebie i ratowanie ludzkiego życia, w walce w trakcie pandemii koronawirusa, z serca pragniemy dziękować niekwestionowanym bohaterom tych czasów, którymi są: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz osoby należące do służb medycznych i sanitarno – epidemiologicznych.

KTO:

Kampania „Z SERCA ZA SERCE” zrodziła się w Gronie Pedagogicznym Zespołu Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu i jest otwartą propozycją i okazją do wyrażenia wdzięczności lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz osobom należącym do służb medycznych i sanitarno – epidemiologicznych  przez dzieci i młodzież oraz ich rodziców.

JAK:

Na publicznej grupie Facebook-a „Z SERCA ZA SERCE”  możesz  umieścić rysunek, komiks, dowolną formę graficzną, zdjęcie, film, piosenkę, wiersz wyrażające wdzięczność zrodzoną w Twoim sercu dla osób z pierwszego frontu walki z pandemią. Każdy post oznacz #zSERCAzaSERCE. Pamiętaj, każdy post podlega weryfikacji admina. Nie zapomnij o polecaniu kampanii innym.