Media o kampanii:

Gość Wrocławski
Gość Wrocławski@WroclawskiGoscNiedzielny
Czytaj więcej
Rozpoczął się projekt realizowany przez Salezjański Wolontariat Misyjny "Młodzi światu" we Wrocławiu. Jest to projekt skierowany na pomoc krajom misyjnym w walce z pandemią i jej skutkami.
Niedziela wrocławska
Niedziela wrocławska@NiedzielaWrocławska
Czytaj więcej
- Wirus nie zna granic, dociera wszędzie, ale odpowiedzią na ten atak jest projekt solidarności w walce z koronawirusem #UNITYvsCOVID-19
Radio Rodzina
Radio Rodzina@radiorodzina
Czytaj więcej
Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu we Wrocławiu uruchomił kampanię pomocową #UNITYvsCOVID-19. Jej celem jest zwrócenie uwagi na skutki pandemii koronawirusa w najbardziej potrzebujących krajach Afryki, Ameryki Południowej, Azji i Europy Wschodniej. Oficjalne dane wskazują, że na świecie chorują ponad dwa miliony ludzi, a liczba ta będzie wzrastać.
RMF FM
RMF FM@rmf24
Czytaj więcej
Przybijają piątki i pomagają chorym na COVID-19 w krajach misyjnych. Salezjański Wolontariat Misyjny zbiera pieniądze na pomoc dla ludzi cierpiących z powodu nowego koronawirusa w krajach misyjnych. Paula Łuszczek z SWM we Wrocławiu opowiedziała RMF FM o nietypowej akcji, która cieszy się sporym zainteresowaniem w mediach społecznościowych.
ECHO24
ECHO24@Telewizja Echo24
Czytaj więcej
Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu przez 23 lata zrealizował ponad 400 projektów w 45 krajach. Teraz organizacja walczy z koronawirusem w państwach najuboższych i prosi o pomoc.
Poprzedni
Następny