SUDAN PŁD. – Praca wolontaryjna w Szkole Sióstr Salezjanek w Wau

505zł of 30 000zł raised

Nasze wolontariuszki przez rok będą pracować w szkole Sióstr Salezjanek w Wau. Będą prowadzić zajęcia wyrównawcze, artystyczne i sportowe. Praca wolontariuszek przyczyni się do polepszenia jakości edukacji, a także wpłynie na rozwój wychowanków poprzez wspólną naukę, zabawę, przebywanie razem. Wkład w rozwój i wychowanie uczniów przyczynia się do rozwoju ich bogatej osobowości, buduje poczucie wartości i umożliwia lepszy start w życiu. Projekt ten jest kontynuacją działań podjętych w 2019 roku.

Helena Zmitrowicz- Ostrowska – studentka pedagogiki. Pragnie ofiarować swoje życie w służbie innym, a szczególnie dzieciom, gdyż to one są przyszłością świata. Bardzo lubi podejmować nowe wyzwania, bo wiem, że z Panem Bogiem może wypłynąć na najgłębsze oceany. Wolne chwile spędzam na łonie natury. Pasjonuje się muzyką.

Izabela Sawieljew – pracuje w jednej z wrocławskich firm logistycznych. Wieczna optymistka, marzycielka. Co chwila znajduje sobie nowe hobby, by nie popaść w nudę. Chcę uświadomić wszystkim, że życie jest piękne.


Wesprzyj