LIBERIA – obóz wakacyjny w Monrowii

Idź i kochaj – wyjdź poza horyzont.

Projekt jest odpowiedzią na zaproszenie Salezjanów, którzy prowadzą w stolicy Liberii – Monrowii – szkołę, parafię i centrum młodzieżowe Don Bosco. Do zadań wolontariuszek należeć będzie współorganizacja obozu wakacyjnego dla prawie 500 dzieci i młodzieży. Będą prowadzić zajęcia edukacyjne, muzyczne, katechezy i zajęcia sportowe. Swoją wiedzą i talentami podzielą się także z miejscowymi animatorami i nauczycielami, ubogacając ich warsztat pracy. W ramach projektu zakupią także rzutnik multimedialny oraz sprzęt sportowy dla podopiecznych Salezjanów.  

Maria Czerwonka –  studentka I-go roku Grafiki na Wydziale Artystycznym w Lublinie. Uwielbia góry, narty, przygody i śmiać się bez końca. Jest wolontariuszką krakowskiego oddziału SWM i od dziecka marzyła o wyjeździe na misje.

Patrycja Komorowska – “Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno MIŁOWAĆ ” Studentka Pedagogiki i Studium Organistowskiego. Pragnie być dla innych: tych małych i tych dużych. Pasjonuje się muzyką. W wolnych chwilach śpiewa i gra na gitarze.

Wspomóż ten projekt