ETIOPIA – obozy wakacyjne w Diecezji Awassa

Miłosierni Światu.

W tym roku troje naszych wolontariuszy wyruszy do Etiopii, aby zorganizować dla dzieci wakacyjne obozy. Przez 2 miesiące w różnych parafiach Diecezji Awassa poprowadzą zajęcia edukacyjno-artystyczne oraz katechezę, tym samym dając najmłodszym mieszkańcom możliwość spędzenia aktywnie wolnego czasu z rówieśnikami i odpoczynku od codziennych trosk. Lekcje angielskiego, rozgrywki sportowe, zabawy zespołowe, zajęcia plastyczne – to tylko niektóre z atrakcji, które choć na chwilę przemienią szarą afrykańską rzeczywistość etiopskich dzieci. Wolontariusze będą posługiwać także w klinice w Mojo. 

Magdalena Dul – studentka Teologii na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu. W wolnym czasie pogłębia znajomość języka hebrajskiego. Prowadzi scholę młodzieżową w rodzinnej parafii. Lubi piesze wycieczki i grę na gitarze.

Łukasz Błaszczyk – “Rob to co możesz, a Pan Bóg uczyni resztę. On Cię nie oszuka, jeśli pracujesz dla Niego. ” Studentem II-go roku Zarządzania Projektami Społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim. W wolnych chwilach realizuje swoją pasję jaką jest fotografia.

Emil Mihułka – absolwent Uniwersytetu Medycznego na kierunku Medycyna Laboratoryjna. Pasjonat komponowania elektronicznej muzyki klubowej. “Wiatr wieje tam gdzie chce, i szum Jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha…”

Wspomóż ten projekt