Poznaj nasz zespół

ks. Jerzy Babiak sdb

prezes SWM Wrocław

Od 2011 roku prezes SWM Wrocław i choć jest to jedno z wielu jego zajęć to wie, że jest najważniejszym i najpiękniejszym zadaniem. Od 18 lat dyrektor Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, w którym  z młodzieżą zrealizował 10 wakacyjnych projektów misyjnych w Ghanie, Liberii, Mongolii i Syberii. Pasje:  www.jerzybabiak.com, sport, zwłaszcza rolki www.rolkowa-wroc.pl  oraz narciarstwo, a także radio (realizacja ponad 200 audycji Trudne Sprawy w Radio Rodzina).

Motto: „Sempre avanti”

 

 

 

Paula Łuszczek

Wiceprezes SWM, koordynator wolontariuszy

Koordynator wolontariuszy w SWM Wrocław. Z SWM związana od 2008 roku. Absolwentka biotechnologii, zarządzania i pedagogiki. Brała udział w projektach misyjnych w Ghanie, Liberii, Etiopii, na Syberii i w Indiach. Hobby: rower, fotografia i puzzle 🙂 

Motto: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!”

 

 

 

 

Maciej Śmieszek

Sekretarz SWM Wrocław

Wolontariusz senior. Menedżer w obszarze jakości i branży kolejowej. W wolontariacie od 2009 r. W wolnych chwilach najchętniej czyta, chodzi po górach, gotuje i fotografuje.

Motto: “W stromej skale kuć stopnie, samemu stopniem być”.

 

 

 

 

 

 Agnieszka Chlipała

Autorka newsletterów

Wolontariuszka SWM Wrocław. Polonistka i katechetka, miłośniczka teatru i poetyckich uniesień. Etiopię zna już prawie od podszewki, czeka na kolejne odkrycia. W czasie wolnym tęskni za czasem wolnym i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wierzy w cuda z nieba. Lubi bańki mydlane.

Motto: „Bo w Tobie jest moc, jeśli zechcesz”. 

 

 

 

 

Aleksandra Mularczyk

Koordynator Adopcji Miłości

Wolontariuszka SWM Wrocław. Absolwentka administracji oraz pracy socjalnej. Uwielbia słuchać, śpiewać i czytać.

Motto: „Bóg wprowadził nas na ten świat dla innych”

 

 

 

 

 

 

Magdalena Kubińska

Administrator Facebooka

Wolontariuszka SWM, studentka teologii i pedagogiki. Uwielbia podróże i wszystko co związane z geografią. W wolnych chwilach opiekuje się dziećmi i łapie za gitarę. 

 

Motto: “Statek w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki”

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Dębiczak

Grafik

Wolontariuszka SWM Wrocław. Techniczna dusza artystyczna- czyli absolwentka Architektury i Urbanistyki. Wolne chwile spędza wniższych lub wyższych górach. O ile je ma.