SWM Wrocław

Nasz kreatywny zespół

Od 2011 roku prezes SWM Wrocław i choć jest to jedno z wielu jego zajęć to wie, że jest najważniejszym i najpiękniejszym zadaniem. Od 21 lat dyrektor Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, w którym  z młodzieżą zrealizował 10 wakacyjnych projektów misyjnych w Ghanie, Liberii, Mongolii i Syberii. Pasje:  www.jerzybabiak.com, sport, zwłaszcza rolki www.rolkowa-wroc.pl  oraz narciarstwo, a także radio.

Motto: „Sempre avanti”

ks. Jerzy Babiak SDB

prezes swm wrocław

Koordynator wolontariuszy w SWM Wrocław. Z SWM związana od 2008 roku. Absolwentka biotechnologii, zarządzania i pedagogiki. Brała udział w projektach misyjnych w Ghanie, Liberii, Etiopii, na Syberii i w Indiach. Hobby: rower, fotografia i puzzle 🙂 

Motto: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!”

Paula Łuszczek

wiceprezes swm wrocław

 

Maciej Śmieszek

Sekretarz SWM Wrocław

Wolontariusz senior. Menedżer w obszarze jakości i branży kolejowej. W wolontariacie od 2009 r. W wolnych chwilach najchętniej czyta, chodzi po górach, gotuje i fotografuje.

Motto: “W stromej skale kuć stopnie, samemu stopniem być”.

 

 

 

 

 

 Agnieszka Boba

Autorka newsletterów

Wolontariuszka SWM Wrocław. Polonistka i katechetka, miłośniczka teatru i poetyckich uniesień. Etiopię zna już prawie od podszewki, czeka na kolejne odkrycia. W czasie wolnym tęskni za czasem wolnym i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wierzy w cuda z nieba. Lubi bańki mydlane.

Motto: „Bo w Tobie jest moc, jeśli zechcesz”. 

 

 

 

Aleksandra Mularczyk

Koordynator Adopcji Miłości

Wolontariuszka SWM Wrocław. Absolwentka administracji oraz pracy socjalnej. Uwielbia słuchać, śpiewać i czytać.

Motto: „Bóg wprowadził nas na ten świat dla innych”