Poznaj nasz zespół

ks. Jerzy Babiak sdb

prezes SWM Wrocław

Od 2011 roku prezes SWM Wrocław i choć jest to jedno z wielu jego zajęć to wie, że jest najważniejszym i najpiękniejszym zadaniem. Od 18 lat dyrektor Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu, w którym  z młodzieżą zrealizował 10 wakacyjnych projektów misyjnych w Ghanie, Liberii, Mongolii i Syberii. Pasje:  www.jerzybabiak.com, sport, zwłaszcza rolki www.rolkowa-wroc.pl  oraz narciarstwo, a także radio (realizacja ponad 200 audycji Trudne Sprawy w Radio Rodzina).

Motto: „Sempre avanti”

 

 

 

Paula Łuszczek

Wiceprezes SWM, koordynator wolontariuszy

Koordynator wolontariuszy w SWM Wrocław. Z SWM związana od 2008 roku. Absolwentka biotechnologii, zarządzania i pedagogiki. Brała udział w projektach misyjnych w Ghanie, Liberii, Etiopii, na Syberii i w Indiach. Hobby: rower, fotografia i puzzle 🙂 

Motto: „Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!”

 

 

 

 

Maciej Śmieszek

Sekretarz SWM Wrocław

Wolontariusz senior. Menedżer w obszarze jakości i branży kolejowej. W wolontariacie od 2009 r. W wolnych chwilach najchętniej czyta, chodzi po górach, gotuje i fotografuje.

Motto: „W stromej skale kuć stopnie, samemu stopniem być”.

 

 

 

 

 

 Agnieszka Chlipała

Autorka newsletterów

Wolontariuszka SWM Wrocław. Polonistka i katechetka, miłośniczka teatru i poetyckich uniesień. Etiopię zna już prawie od podszewki, czeka na kolejne odkrycia. W czasie wolnym tęskni za czasem wolnym i nie potrafi usiedzieć na miejscu. Wierzy w cuda z nieba. Lubi bańki mydlane.

Motto: „Bo w Tobie jest moc, jeśli zechcesz”. 

 

 

 

 

Aleksandra Mularczyk

Koordynator Adopcji Miłości

Wolontariuszka SWM Wrocław. Absolwentka administracji oraz pracy socjalnej. Uwielbia słuchać, śpiewać i czytać.

Motto: „Bóg wprowadził nas na ten świat dla innych”

 

 

 

 

 

 

Iwona Bajtek

Koordynator Niedziel Misyjnych

Wolontariuszka SWM Wrocław. Absolwentka Finansów i Rachunkowości i jeszcze studentka Pracy Socjalnej. Po godzinach pani od matematyki. Zafiksowana na punkcie Szlachetnej Paczki. Wieczny włóczęga – zwłaszcza autostopowy i najlepiej bez pieniędzy. Uwielbia góry i bezkresne odludzia. Marzy o skoku ze spadochronem. 

 

 

 

 

 

Alicja Szwiec-Beyga

Administrator Facebooka

Wolontariuszka SWM Wrocław. Ukończyła politologię i teologię. Realizowała krótki, ale intensywny projekt misyjny w Zambii. Obecnie uczy religii w jednej z podwrocławskich szkół, co traktuje jako swoją obecną misję. W wolnych chwilach sięga po klasyczną książkę lub podróżuje szlakiem architektury i sztuki sakralnej.

Motto: „Abyście umieli zdać sprawę z nadziei, która jest w was”.

 

 

 

Manuela Ciszek

Asystentka ds. Wolontariuszy

Wolontariuszka  SWM Wrocław. Absolwentka pedagogiki, etnologii i arteterapii. Brała udział w projektach misyjnych w Mongolii, Boliwii i Etiopii. 

                                                                           

Motto:  „Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć”

 

 

 

Robert Weber

Animacja modlitewna

Wolontariusz SWM Wrocław. Inżynier elektrotechniki,  fizyk, złota rączka, korepetytor, miłośnik gór. W 2016 roku brał udział w projekcie misyjnym „Latawce nad Liberią”

Motto: „Życie ma sens, o ile staje się darem bezinteresownym dla drugich”

 

 

 

 

Agnieszka Matusz

Grafik

Wolontariuszka SWM Wrocław. Techniczna dusza artystyczna- czyli absolwentka Architektury i Urbanistyki. Wolne chwile spędza wniższych lub wyższych górach. O ile je ma.

 

 

 

 

 

 

 

Kamil Janik

Informatyk i administrator strony internetowej

Wolontariusz SWM Wrocław. Młody duchem informatyk z zacięciem do pomagania innym. W roku 2016 uczestniczył w projekcie misyjnym „Latawce nad Liberią”. Kocha góry.

Motto: Coco jambo i do przodu.