Zjazd wolontariuszy SWM we Wrocławiu

Już teraz zapraszamy na kwietniowy zjazd dla wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego MŁODZI ŚWIATU. W dniach 13-15 kwietnia będziemy Was gościć we Wrocławiu. 

Będzie to czas spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem. Wspólna adoracja, modlitwa, Eucharystia wzmocnią nas duchowo. Prezentacje, warsztaty i spotkania z innymi wolontariuszami ubogacą naszego misyjnego ducha. Tematem przewodnim będzie Adopcja Miłości. Przeniesiemy się do Indii i Liberii, gdzie pracowali wolontariusze wrocławskiego oddziału SWM i gdzie prowadzimy adopcję dzieci. Będzie m.in. możliwość nauczenia się tańców z tych krajów oraz niepowtarzalna okazja ubrania SARI. Natomiast sobotnie popołudnie i wieczór będzie okazją do poznania lepiej Wrocławia i kultury różnych zakątków Polski. 

Więcej informacji po zakończeniu zapisów.

Chcesz poznać działalność Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego? Spotkać się z ciekawymi ludźmi? Szukasz inspiracji do pracy misyjnej? Zapraszamy 🙂

Zapisz się!
Paula Łuszczek

Paula Łuszczek

Kwiecień 6th, 2018 View Profile

Koordynator wolontariuszy w SWM Wrocław. Absolwentka biotechnologii, zarządzania i pedagogiki. Brała udział w projektach misyjnych w Ghanie, Liberii, Etiopii i na Syberii. Hobby: rower, fotografia i puzzle :) Motto: "Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia!"